• Position

    Pracovník expedice / Řidič VZV (m/ž)
  • THIMM Obaly, k.s.

    U Nádraží 498, 27716 Všetaty, Tschechien

  • Beschäftigungsart:

    Vollzeit, unbefristet

  • Einstiegslevel:

    Mit Berufserfahrung / Fachkraft

THIMM Obaly je jedním z předních výrobců obalů a POS / POP produktů z vlněných lepenek v České republice. Naše společnost byla již několikrát oceněna titulem „Zaměstnavatel regionu pro Středočeský kraj“ a je sedmou nejlepší firmou v této soutěži v České republice. Za svou angažovanost byla veškerá firma oceněna i titulem Odpovědná firma roku.

Das erwartet dich bei uns

  • Zajišťování nakládky a vykládky kamionů na expedici hotových výrobků
  • Zakládání do skladu
  • Zavážení ke strojům
  • Řízení a údržba VZV
  • Práce v moderním a čistém pracovním prostředí

Damit kannst du uns überzeugen

  • Předchozí praxi s obsluhou VZV
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Darauf kannst du dich freuen

  • Gehalt und Kosten

    Pravidelné navyšování mzdy

  • Weitere Vorteile bei THIMM

    Příplatky nad rámec zákoníku práce

  • Firmenwagen

    Příspěvek na dopravu

    Ve společnosti THIMM obdržíte příspěvek na dopravu.

  • Vorteile bei THIMM

    Penzijní připojištění

    Ve společnosti THIMM můžete využívat penzijní připojištění.

  • Zertifizierungen & Qualität

    Bezúročné hasičské půjčky

  • Branche Obst & Gemüse

    Příspěvek na stravování

    Využij naše dotované obědy ve firemní kantýně

Über den Standort Všetaty

Willkommen bei THIMM in Všetaty! Mit maßgeschneiderten Verpackungen, individuellen POS-Konzepten aus Wellpappe und dem Einsatz modernster Digitaldrucktechnologien entwickeln wir hier in der Nähe von Prag seit 1994 hochwertige Verpackungslösungen.

Mehr zum Standort erfahren
THIMM Standort Všetaty

Überzeugt?

Wenn Du in unserem Team den Erfolg unseres Unternehmens aktiv mitgestalten willst, dann bewirb Dich jetzt in wenigen Schritten. Wir freuen uns auf deine Bewerbung!

Dein persönlicher Kontakt zu uns

Bei Fragen ruf gerne Deinen Ansprechpartner Iveta an

Iveta Bartošová

Position: Personalista
Tel.: +420 315 617 181
E-Mail: iveta.bartosova(at)thimm(dot)cz

Wir freuen uns darauf,
Dich kennenzulernen!

Jetzt Rückruf vereinbaren