• Position

    Electrician (m/f/d)
  • THIMM Packaging srl

    Parc Industrial P12, Șura Mică, 557270 Sibiu, Rumänien

  • Beschäftigungsart:

    Vollzeit, unbefristet

  • Einstiegslevel:

    Mit Berufserfahrung / Fachkraft

THIMM Packaging SRL este o companie multinațională parte a grupului german THIMM - THE HIGHPACK GROUP și are ca obiect de activitate producția de carton și a ambalajelor din carton ondulat. Cu un număr de peste 370 de angajați, grijă pentru angajați reprezintă un obiectiv permanent al societăţii și o condiție pentru menținerea pe piața muncii, la standardele impuse de grupul multinațional din care face parte.

Das erwartet dich bei uns

  • Asigură funcționarea la parametrii prescriși a utilajelor, instalațiilor și echipamentelor conform standardelor de productivitate și calitate impuse.
  • Asigurarea întreținerii preventive a echipamentelor.
  • Asigurarea asistenței permanente, repararea și recondiționarea subansamblelor și echipamentelor în caz de avarie.
  • Exploatarea instalațiilor electrice de joasa tensiune.

Damit kannst du uns überzeugen

  • Studii medii de specialitate - profil electric/electrotehnic/electronic
  • Experiența în domeniu minim 1 an
  • Cunoștințe medii de electronică, automatizări industrial - constituie un avantaj
  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului
  • Disponibilitate pentru lucrul în echipă
  • Îndemânare și simț practic

Darauf kannst du dich freuen

  • Cantina societății

    Masa compensată la cantina societății

  • Weitere Vorteile bei THIMM

    Tichete de masă

    Tichete de masa de 20 lei/zi

  • Firmenwagen

    Transport

    Transport asigurat

  • Gehalt und Kosten

    Bonus

    Sistem de bonus atractiv

Über den Standort Sibiu

Willkommen bei THIMM in Sibiu! Hier an unserem rumänischen Standort entwickeln und produzieren wir hochwertige Verpackungslösungen aus Wellpappe.

Mehr zum Standort erfahren
THIMM Standort Sibiu

Überzeugt?

Wenn Du in unserem Team den Erfolg unseres Unternehmens aktiv mitgestalten willst, dann bewirb Dich jetzt in wenigen Schritten. Wir freuen uns auf deine Bewerbung!

Dein persönlicher Kontakt zu uns

Bei Fragen ruf gerne Deinen Ansprechpartner Monika an

Monika Barabas

Position: Manager Resurse Umane
Tel.: +40 269 541 210
E-Mail: monika.barabas(at)thimm(dot)ro

Wir freuen uns darauf,
Dich kennenzulernen!

Jetzt Rückruf vereinbaren